• طرح هندسی و ایمن سازی تقاطع روستای گلدره در بخش مهردشت با حضور بخشدار محترم در سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی افتتاح گردید.
 • 1397/11/20
 • به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی عملیات رفع نقاط حادثه خیز جاده روستاهای اشن و گلدره با حضور بخشدار محترم بخش مهردشت به بهره برداری رسید.
 • 1397/11/20
 • در چهلمین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی زنگ انقلاب در آموزشگاه شهید رفیعی پور شهر علویجه از توابع بخش مهردشت به دست بخشدار محترم بخش مهردشت و در حضور کلیه مسئولین دستگاه های اداری و اجرایی بخش طنین انداز شد.
 • 1397/11/20
 • با حضور بخشدار محترم بخش مهردشت، مسئولین اداره بنیاد مسکن، اداره آموزش و پرورش، کمیته امداد امام خمینی (ره)، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای دماب، امام جماعت و اهالی روستا تا پاسی از شب میزخدمت تشکیل و توسط مسئولین به بررسی و پاسخگویی روستاییان پرداخته شد
 • 1397/11/20
 • این جلسه که به منظور ایجاد وحدت رویه و هماهنگی جهت اتخاذ راهکارهای مناسب در خصوص نظارت بر ساخت و سازهای روستایی صورت می پذیرد به ریاست مهندس جعفرزاده معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار تشکیل گردید.
 • 1397/11/09
 • به منظور ایجاد هماهنگی جهت اتخاذ راهکارهای مناسب در راستای برخورد موثر با تخلفات ساخت و ساز در شهرها شهرستان جلسه ای به ریاست معاون محترم برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار و با حضور شهرداران محترم شهرهای تابعه، فرماندهی محترم نیروی انتظامی شهرستان، روسای محترم ادارات راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی شهرستان برگزار گردید.
 • 1397/11/01
 • به منظور بررسی و تعیین مسیر خط لوله آبرسانی به پروژه کشتارگاه صنعتی نجف آباد جلسه ای در محل فرمانداری شهرستان نجف آباد برگزار شد.
 • 1397/09/29
 • کارگروه برنامه ریزی نکوداشت سالروز 9 دی ( روز بصیرت و میثاق ) با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار برگزار شد
 • 1397/09/22
1397/11/21 بیانیه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز 22 بهمن
بیانیه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز 22 بهمن
 

باسمه تعالی

 

 
 
 
 
 
 

                 نهال تنومند انقلاب اسلامی ایران در چهلمین سالگرد پیروزی پر برکت خود همواره با سایه ‌سارش چتری مرصع به زیور همدلی و همزبانی همراه با عزت، شرف و اقتدار را بر سر ملت انقلابی و همیشه در صحنه ایران اسلامی گسترانیده است. همینک در نکوداشت چهل سالگی این انقلاب عالم تاب که بذر ارزنده آن به مدد دستان پربرکت معمار کبیر انقلاب، حضرت امام خمینی(ره) در خاک پاک ایران اسلامی رشد و پرورش یافته و به مدد تدبیر، شجاعت و خردورزی رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)،  امید دردمندان و مظلومین عالم شده و در سراسر جغرافیای سرزمین های اسلامی و جهان در حال رشد و نمو است تا بدان حد که ملل مستضعف جهان با تأسی از اندیشه های ناب انقلاب اسلامی تلاش می کنند که به تبعیت از درس های سراسر شکوه، عظمت و ایثار این شجره طیبه، خود را از زیر یوغ نظام سلطه جهانی رهانیده و بر مبنای نظام مقدس انقلاب اسلامی ایران در بالندگی کشور و ملت خود، کوشا باشند.

                پیروزی انقلاب اسلامی زمینه ساز طلیعۀ پیشرفت کشور در تمام عرصه های فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی گردید و در کنار استقلال کشور جانمایه شکوفایی استعداد های بالقوه از قبیل: دانش پزشکی، درمانی، نانو، هوا فضا، انرژی صلح آمیز هسته ای، سلول های بنیادی، تکنولوژی های نظامی فوق پیشرفته و هزاران نوآوری و پیشرفت دیگر که در پرتو رهنمودهای داعیانه رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) مرزهای علوم را در نوردیده است و جملگی تبیینگر قطره ای کوچک از اقیانوس دستاوردهای سترگ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

                  هموطنان و همشهریان عزیز، هرگز نمی بایست از این نکته مبرز و آینده نگرایانه غافل شد که دشمن در ظرف این چهل سال هرگز از پای ننشسته است و هر روز به ترفندی یا در لباسی؛ دام های بیشماری را بر سر راه این انقلاب شکوهمند و مردم قهرمان پرور ایران اسلامی گسترانده و می گستراند. ما در شرایطی خاص و حساس در حالی چهل سالگی انقلاب خود را جشن می گیریم که نظام جمهوری اسلامی ایران با تکیه بر اصول متعالی خود و دفاع از حقوق مسلم مردم ایران، در پی بد عهدی های کشورهای سست پیمان بر حسب وظیفه دینی و انسانی خود در تعامل مثبت با کشورهای منطقه و جهان بوده و از ایفای نقش سازنده اش در میان دیگر جوامع جهانی بر مبنای دکترین سیاسی خود که برگرفته از تعلقات دینی و جهانبینی ولایی است، در کمال عزت و سرافرازی به دور از هر گزندی پابرجا باقی مانده است.

                    زیبنده است تا در این روزهای سراسر خاطره که یادآور رنج ها و آلام مردم فهیم و شریف ایران برای دست یابی به این دوران شکوفا و آرمانی است بیش از گذشته شکرگذار نعمت پیروزی بزرگ و تحقق انقلاب اسلامی باشیم و با حضور گسترده و دشمن شکنانه خود در یوم الله 22 بهمن ماه ضمن تجدید میثاق با شهیدان و تحکیم دستاوردهای انقلاب با همان روحیه انقلابی حافظ آرمان شهیدان، جانبازان، ایثارگران و پشتیبان کشور، انقلاب و ولایت فقیه باشیم.

                   د ر این راستا کلیه کارکنان دستگاه ها، ادارات و سازمان های اداری و اجرایی، نظامی و انتظامی ضمن تاکید بر پاسداشت شکوهمندانه یوم الله 22 بهمن امسال و اعلام تجدید بیعت با آرمان های بنیانگذار فقید انقلاب، امام خمینی (ره) و میثاق با فرزند خلف ایشان، حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی) بر حضور پر رنگ خود در راهپیمایی 22 بهمن که مقارن با چهل سالگی نظام مقدس جمهوری اسلامی است تصریح نموده و از تمام مردم ولایی، شریف و همیشه در صحنه ایران اسلامی، خاصتا مردم غیور و سرافراز شهرستان نجف آباد، دار الحماسه و ایثار، شهرستان دیانت و فقاهت دعوت می نماید که چونان ادوار گذشته با شرکت در صفوف به هم فشرده راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، اتحاد، همدلی و همبستگی خود را به نمایش بگذارند و یکبار دیگر هیمنه نظام پوشالی سلطه را در عرصه جهانی درهم بشکنند و به دشمنان منطقه ای و فرامنطقه ای و اذناب ایشان اعلام نمایند :

 

« ما زنده به آنیم که آرام نگیریم               ،                موجیم که آسودگی ما عدم ماست»

 
 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           مجتبی راعی

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد
 

 

 

تعداد بازدید: 26
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 • روز جمعه گذشته در سالن همایش های عمومی کتابخانه صائب در شهر اصفهان در آیین تجلیل از آقایان دکتر موسی نجفی و دکتر امیرحسین بانکی در مراسم «طرح چهل قلم» که با حضور و سخنرانی جناب آقای دکتر حداد عادل، مشاور عالی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی و مسئولان اداری و اجرایی استان برگزار گردید.
 • 1397/11/28
 • مسابقات قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی ووشو، گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در دو سبک تالو و ساندا به میزبانی شهر نجف آباد و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان نجف آباد و هیات ووشو شهرستان نجف آباد در سالن موهبت این شهر برگزار گردید.
 • 1397/11/28
 • پیام معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به مناسبت شهادت و مجروح شدن مدافعان حریم انقلاب اسلامی
 • 1397/11/26
 • در این مراسم معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیرکل محترم دفتر امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری، نماینده محترم سفیر کشور افغانستان در ایران، معاونان محترم فرماندار، رئیس محترم اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و تنی چند از مسئولین محترم شهرستان حضور داشتند.
 • 1397/11/26
 • امروز مردم شریف و عزتمند ایران بار دیگر تاریخ چهل ساله را یک روزه با همتی شگفت و با نوایی بلند فریاد بر آوردند. امروز همه آمدند، از هر رنگ و نژاد، از هر قوم و قبیله، از خرد تا کلان، از مرد تا زن، از شهر تا روستا و ... تا یک دل و یک صدا بگویند تا آخرین قطره خون خود پای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، آرمان های همیشه جاویدان امام خمینی (ره)، شهدا، رهنمودها و اهداف عالیه رهبر فرزانه انقلاب (مدظله العالی) ایستاده اند و دفاع از آنرا یک تکلیف شرعی می دانند.
 • 1397/11/22
 • یوم ا... 22 بهمن گرامی باد
 • 1397/11/21
 • بیانیه معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به مناسبت گرامیداشت روز 22 بهمن در چهلمین سالگشت پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی
 • 1397/11/21
 • معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در معیت معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، مسئول روابط عمومی فرمانداری و رئیس محترم بنیاد شهید و ایثارگران شهرستان از تنی چند از جانبازان و خانواده شهدا در شهرستان دیدار کردند.
 • 1397/11/21
 • به مناسبت نکوداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و بزرگداشت ایام مبارک دهه فجر، مرکز تخصصی مشاوره ای نوجوانان و جوانان گام نو و یک مهدکودک با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، آقای دکتر ناجی معاون محترم مدیرکل بهزیستی استان، رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان و جمعی از مسئولان محترم شهرستان به بهره برداری رسید.
 • 1397/11/20
 • خیریه مشاوره ژنتیکی پیام آوران ژن سپید که در نوع خود در استان رتبه نخست و در کشور در مقام دوم قرار دارد با حمایت خیران ارجمند نجف آباد به ویژه سرکار خانم دکتر عرب شکل گرفته است که طی مراسمی با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، معاون برنامه ریزی و عمرانی فرماندار، معاون محترم مدیرکل بهزیستی استان، رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان و مدعوین و خیران محترم شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 • 1397/11/20
Powered by DorsaPortal