فرمانداری نجف آباد
خانه
1400/03/18 کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا کشور در شهرستان برگزار گردید
کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا کشور در شهرستان برگزار گردید به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و با حضور معاون محترم سیاسی و اجتماعی فرماندار، بخشداران محترم بخش ها تابعه و مسئول محترم روابط عمومی، بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری ویژه شهرستان، شهرداران محترم شهرهای تابعه، روسای محترم اداره های آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، بنیادشهید و امور ایثارگران، بهزیستی، صنعت، معدن و تجارت شهرستان و سایر مدعوین کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان برگزار گردید.

به ریاست معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان و با حضور معاون محترم سیاسی و اجتماعی فرماندار، بخشداران محترم بخش ها تابعه و مسئول محترم روابط عمومی، بازرسی، ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات فرمانداری ویژه شهرستان، شهرداران محترم شهرهای تابعه، روسای محترم اداره های آموزش و پرورش، جهاد کشاورزی، بنیادشهید و امور ایثارگران، بهزیستی، صنعت، معدن و تجارت شهرستان و سایر مدعوین کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شهرستان برگزار گردید. در این نشست آقای مهندس راعی، ضمن تقدیر از حضور حاضرین و با تبریک ولادت با سعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و دهه کرامت بر ضرورت و اهمیت وفاق اجتماعی و مشارکت حداکثری مردمی در انتخابات 28 خردادماه سال جاری با رویکرد مبرز و مبرهن آگاه سازی عمومی، اطلاع رسانی همگانی و تنویر افکار حوزه عمومی در راستای حضور پرشکوه و قاطع همگانی با بهره مندی از شیوه های متنوع و موثر تبلیغات محیطی و تبلیغات در فضای مجازی فاقد سوگیری، تشویش اذهان، ایجاد یاس و نوامیدی و سیاه نمایی در معنای تام تصریح نمودند. رئیس محترم ستاد انتخابات شهرستان، با تاکید بر فرایند انتخابات در کشور به عنوان نمونه عالی و بارز دموکراسی دینی در منطقه، از مجموعه وزارت کشور به عنوان بازوی اجرای فرایند انتخابات نظام نامبردند و تاکید نمودند همواره سعی بنده و سایر همکاران این جانب در فرمانداری ویژه شهرستان و استان پهناور اصفهان رعایت اصل بنیادین صیانت از آراء ماخوذه و سیادت از روند متعالی انتخابات است. اصل امانتداری، حراست، حفاظت مستمر از آراء ماخوذه مردم شریف شهرستان در انتخابات پیش رو نیز از مهمترین و اساسی ترین تکالیف قانونی فرمانداری ویژه شهرستان می باشد که انشاا... با حمایت مردم شریف و شریعتمدار شهرستان و اعضاء خدوم شورای اداری و شورای تامین شهرستان و ممارست و تلاش مجدانه و شبانه روزی همکاران شریف و نجیب فرمانداری ویژه شهرستان و هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی در انتخابات پیشرو به نحوی موثر و پویا انجام و بار دیگر هیمنه پوچ و پوشالی هژمون منحوس سلطه جهانی به نحوی بنیادین منکوب و مضمحل می گردد. رئیس محترم شورای تامین شهرستان، با تصریح موکد بر ترغیب افکار عمومی، تنویر سپهر اجتماعی و اقناع همگانی جامعه هدف؛ مسئولان اداری و اجرایی شهرستان را بر ضرورت برخورد قاطع با افرادی که قصد ایجاد تشویش اذهان عمومی، سیاه نمایی، بستر سازی جنگ رسانه ای، القاء ناامیدی، ناکارآمدی نظام و ... دارند، تاکید کردند. سپس دکتر عشقی با اشاره به فرازهایی از قانون انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا در محوریت با موضوع اطلاع رسانی و تبلیغات بر مولفه های موثر در ایجاد شور و شعف اجتماعی، مسئولیت پذیری اجتماعی با بهره گیری از مولفه های: سرمایه اجتماعی، سرمایه نمادین، مسئولیت اجتماعی، اعتماد اجتماعی، گروه های مرجع، گروه های همسالان، رهبران فکری، تبلیغات محیطی، رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی مجازی و ... اشاره و تبیین موضوع نمودند. در ادامه هریک از حاضرین با تبیین راهبردها و تمهیدات اتخاذ شده سازمانی خود در راستای راهبردهای اقناع و ترغیب افکار عمومی و سپهر اجتماعی حضور حداکثری مردم در مشارکت برای انتخابات و انتخاب اصلح تصریح و از روند اتخاذ شده در فضای مجازی و فضای حقیقی به بیان رویکردهای جاری و آتی خود در پیوند با ضوابط جاری و نص صریح قانون انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا کشور پرداختند.

تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.