فرمانداری نجف آباد
خانه
1398/07/12 معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در همایش فانوسی برای زندگی با محوریت آگاهی بیشتر جامعه از پدیده مضموم خودکشی شرکت کردند
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در همایش فانوسی برای زندگی با محوریت آگاهی بیشتر جامعه از پدیده مضموم خودکشی شرکت کردند معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در راس هیاتی از فرمانداری به همراه دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان، مدیران محترم شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان، رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان، رئیس محترم شورای اسلامی شهر نجف آباد، سایر مسئولان اداری، اجرایی و انتظامی به همراه خیران و معتمدین محترم محلی و اقشار مختلف مردم خاصتا فرهنگیان ارجمند و رابطین سلامت شهرستان در همایش فانوسی برای زندگی که با حمایت ادارات و نهادهای مختلف شهرستان و توسط جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی وابسته به سازمان مردم نهاد مهر مشاور نجف آباد در تالار شهروند برگزار گردید، حضور یافتند.

معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان در راس هیاتی از فرمانداری به همراه دادستان محترم عمومی و انقلاب شهرستان، مدیران محترم شبکه بهداشت و درمان و اداره آموزش و پرورش شهرستان، رئیس محترم اداره بهزیستی شهرستان، رئیس محترم شورای اسلامی شهر نجف آباد، سایر مسئولان اداری، اجرایی و انتظامی به همراه خیران و معتمدین محترم محلی و اقشار مختلف مردم خاصتا فرهنگیان ارجمند و رابطین سلامت شهرستان در همایش فانوسی برای زندگی که با حمایت ادارات و نهادهای مختلف شهرستان و توسط جمعیت همیاران سلامت روان اجتماعی وابسته به سازمان مردم نهاد مهر مشاور نجف آباد در تالار شهروند برگزار گردید، حضور یافتند. در این مراسم آقای مهندس راعی با تقدیر از دست اندر کاران برگزاری این همایش، از فعالیت های انجام شده در شهرستان در راستای آموزش همشهریان با محوریت کاهش آسیب های اجتماعی تقدیر و تشکر نمودند. ایشان با ضرورت کاربست تقسیم کار ملی در میان سایر ادارات و ارگان های ذی ربط شهرستان در محوریت با مولفه های مفاسد اخلاقی، اعتیاد، خودکشی، طلاق و حاشیه نشینی، بر ضرورت و اهمیت تعامل گسترده تر سازمان های مردم نهاد در همکاری با سایر ادارات و دستگاه های مرتبط با این موضوع تاکید کردند. معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان عمده ترین ریشه این پنچ مولفه را تغییر سبک زندگی و گسترش اختلاف و آشفتگی های خانوادگی برشمردند که با توجه به همه گیر شدن تکنولوژی های ارتباطاتی جدید گروه های مرجع از ریش سفیدان و کهنسالان به سمت گروه همسالان و کاربست فضای مجازی در حال پوست اندازی است. ایشان همچنین توجه به دو اکسیر بنیادین محبت و احترام به عنوان دو الگوی طلایی در ساختار خانواده و اجتماع را بسیار ضروری و راهبردی بر شمردند و افزودند: در کانون خانواده والد باید مهر و محبت را جاری و والده حرمت و احترام را ساری سازد. آقای مهندس راعی، ضمن تاکید بر ضرورت نهادینه سازی فرهنگ رجوع به مشاور، کمبود جدی مشاوران تخصصی در سطح شهرستان را یک چالش جدی برشمردند که می بایست با همکاری سازمان ها، ارگان ها و مراجع زیر ربط و خیران این موضوع نیز به نحوی پویا و پایا پیگیری و رفع گردد. ایشان همچنین بر ضرورت پیش بینی برنامه های پیشگیرانه در باب آسیب های اجتماعی تاکید و تصریح نمودند.

 
تعداد بازدید: 66
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal