فرمانداری نجف آباد
خانه
1398/03/21 مراسم تکریم و معارفه شهردار شهر جوزدان با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار شد
مراسم تکریم و معارفه شهردار شهر جوزدان با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار شد مراسم تکریم شهردار قبلی شهر جوزدان آقای ایرجی و معارفه شهردار جدید آقای منتظر القائم با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان اصفهان، بخشدار محترم مرکزی شهرستان، مسئولین اداری، اجرایی، نظامی و انتظامی شهرستان، امام جمعه محترم شهر جوزدان، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر جوزدان و جمعی از شهروندان این شهر برگزار گردید.

مراسم تکریم شهردار قبلی شهر جوزدان آقای ایرجی و معارفه شهردار جدید آقای منتظر القائم با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، مدیرکل محترم دفتر امور شهری و شوراهای استانداری استان اصفهان، بخشدار محترم مرکزی شهرستان، مسئولین اداری، اجرایی، نظامی و انتظامی شهرستان، امام جمعه محترم شهر جوزدان، اعضاء محترم شورای اسلامی شهر جوزدان و جمعی از شهروندان این شهر برگزار گردید.

در این مراسم آقای مهندس راعی با تقدیر از فعالیت های آقای ایرجی در طول مسئولیت شهرداری شهر جوزدان و از خدمات سرپرست شهرداری شهر جوزدان سرکار خانم خاکسار تقدیر نمودند و ایشان را فردی با احساس مسئولیت بالا، خدمتگزار و مدبر خواندند. در ادامه ایشان حضور آقای منتظر القائم را با توجه به سبقه قبلیشان برای شهر جوزدان یک عامل موثر در توسعه فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی شهر در راستای رسیدن به توسعه پایدار شهری قلمداد کردند. معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان از شهردار جدید خواستند با حمایت بخش خصوصی، تعاونی ها و سازمان های مردم نهاد، شهرداری را به جذب درآمدهای پایدار رهنمون گردد و با محوریت قرار دادن خلاقیت و نوآوری از مشارکت های فرهنگی و اجتماعی مردم شهر و شهرستان نهایت بهره لازم را کسب نمایند. معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بر ضرورت تدوین برنامه مناسب با بهره گیری از تمامی ظرفیت ها و اولویت های شهر در همکاری با اعضای محترم شورای اسلامی و برقراری تعامل سازنده همراه با انسجام لازم در پیشبرد اهداف شهرداری در محوریت با ارائه خدمات مناسب به شهروندان تاکید نمودند.
 
 
تعداد بازدید: 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal