فرمانداری نجف آباد
خانه
1398/02/20 با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جلسه هماهنگی تاسیس نمایندگی خانه کارگر شهرستان برگزار شد
با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جلسه هماهنگی تاسیس نمایندگی خانه کارگر شهرستان برگزار شد در دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، نماینده محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، آقای بروشان رئیس خانه کارگر استان و تنی چند از مسئولین ذیربط هماهنگی های لازم جهت تاسیس نمایندگی خانه کارگر شهرستان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.

در دفتر نماینده محترم مردم شهرستان نجف آباد و تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، نماینده محترم مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، آقای بروشان رئیس خانه کارگر استان و تنی چند از مسئولین ذیربط هماهنگی های لازم جهت تاسیس نمایندگی خانه کارگر شهرستان به بحث و تبادل نظر گذاشته شد.  در این جلسه آقای مهندس راعی با اشاره به جمعیت 42 هزار نفری کارگران شهرستان نجف آباد خواستار توجه بیشتر مسئولین استان به شهرستان به عنوان کانون صنعتی استان و علی الخصوص به این قشر فهیم، نجیب و زحمتکش گردیدند. ایشان خانواده کارگری شهرستان را خانواده ای گسترده با صنوف متنوع و موزاییک قومیتی رنگارنگ توصیف نمودند که همواره با عزت نفس و بزرگواری روزگار گذرانده اند. معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بر ضرورت ایجاد مولفه های حمایتی از جمله ایجاد تعاونی های حمایتی، خانه کارگر، بیمه های تکمیلی و ... در راستای آسودگی خیال بیشتر خانواده کارگری شهرستان و کارفرمایان تاکید و تصریح نمودند.

 

تعداد بازدید: 35
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal