فرمانداری نجف آباد
خانه
1397/10/21 کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار گردید
کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان با حضور معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان برگزار گردید در این مراسم مهندس راعی، با بیان این نکته که سلامتی امروزه یکی از اساسی ترین شاخص های جوامع توسعه یافته و در حال توسعه است بر ضرورت اجرای طرح سلامت کارکنان دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان تاکید و تدوین برنامه های غربالگری منطقه ای همراه با اجرای نظام نامه بسته های جامع سلامت در سطح دوایر اداری و اجرایی شهرستان را امری مهم و بسیار ضروری ارزیابی نمودند.

در این مراسم مهندس راعی، با بیان این نکته که سلامتی امروزه یکی از اساسی ترین شاخص های جوامع توسعه یافته و در حال توسعه است بر ضرورت اجرای طرح سلامت کارکنان دستگاه های اداری و اجرایی شهرستان تاکید و تدوین برنامه های غربالگری منطقه ای همراه با اجرای نظام نامه بسته های جامع سلامت در سطح دوایر اداری و اجرایی شهرستان را امری مهم و بسیار ضروری ارزیابی نمودند.

معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طرح «آموزش کشت سبزیجات خانگی» را با توجه به بیماری های ناشی از کمبود انواع ویتامین ها و ریز مغذی های معدنی در جامعه، مولفه ای تاثیر گذار و بنیادین در جهت دسترسی آسان و سریع به منابع تازه گیاهی و غیر تراریخته (ترانسژنیک) برشمردند. ایشان در پایان با تاکید بر وظیفه اداره بهداشت شهرستان در راستای همفکری و همکاری با سایر دستگاه ها در راستای گسترش امر فرهنگ سازی زندگی سالم و ساختارمند سازی جامعه عاری از بیماری، تحقق شیوه نامه «سبک زندگی» متعارف با شرایط زیست بوم را باور اصلی معرفت شناسی کلان مدیریت جامعه خواندند و به همه ادارات در مورد تحقق این ضرورت تاکید کردند.

در این مراسم از دو تن از صاحبان بوفه های برتر مدارس که معیارهای بهداشتی و نظارتی را به بهترین شکل احیا و اجرا می نمایند، تقدیر و تجلیل به عمل آمد.

 

تعداد بازدید: 56
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal