فرمانداری نجف آباد
خانه
1395/12/30 سهراب مظفرنجفی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان  نجف آباد در پیامی فرا رسیدن سال نو را به به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم ولایتمدار، متدین و شهید پرور شهرستان نجف آباد تبریک گفت.
سهراب مظفرنجفی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در پیامی فرا رسیدن سال نو را به به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم ولایتمدار، متدین و شهید پرور شهرستان نجف آباد تبریک گفت.

سهراب مظفرنجفی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد در پیامی فرا رسیدن سال نو را به به عموم مردم شریف و عزیز ایران اسلامی خصوصاً مردم ولایتمدار، متدین و شهید پرور شهرستان نجف آباد تبریک گفت.

در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یا مُقلِب القـُلوبِ والابصـار              یا مـدبـراللیـــل و النهـــار

 یامحول الحـول والاحـوال               حـول حالنا  الی احـسن الـحال      

 نوروز نشانه ای از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند. این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.

 فرارسیدن سال نو همیشه یادآور تولدی دوباره، سرآغاز شکفتن، روییدن و سپاس پروردگاری است که دوباره زنده می کند و می آفریند و این پیام نوروز است که همراه با طبیعت دوباره زاده شویم و آفریدگار را به شکرانه این عطیه الهی ستایش کنیم.

اینجانب یاد، نام و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، امام شهدا و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این شهرستان را گرامی داشته و فرا رسیدن بهار و عید سعید نوروز را به همه ی مردم ولایتمدار، شهیدپرور و متدین شهرستان نجف آباد صمیمانه تبریک و شادباش عرض می نمایم.

با استعانت از آفریدگار جهان و به انگیزه رستاخیز طبیعت، حلول سال نو، عید نوروز 96 و بهار پر طراوت را که هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است تبریک گفته ، از آستان حضرت احدیت مزید توفیقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در ظل توجهات حضرت ولیعصر(عج) و پیروی از فرامین حضرت امام راحل (ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله) و   در سال ، اقتصاد مقاومتی:  تولید- اشتغال و اجرایی نمودن اهداف دولت تدبیر و امید را از درگاه خداوند متعال مسئلت می نمایم.

سهراب مظفرنجفی

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان نجف آباد

تعداد بازدید: 62
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal