فرمانداری نجف آباد
خانه
1398/05/18 معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان همراه با حضرت آیت ا... کاظم صدیقی «زید عزه»، امام جمعه موقت تهران از بیت شهید مدافع حرم، «شهید محسن حججی» دیدار و با خانواده ایشان به صحبت نشستند
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان همراه با حضرت آیت ا... کاظم صدیقی «زید عزه»، امام جمعه موقت تهران از بیت شهید مدافع حرم، «شهید محسن حججی» دیدار و با خانواده ایشان به صحبت نشستند روز گذشته پیش از اجرای آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم، شهید سرافراز و برگزیده «شهید محسن حججی»، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه هیاتی در معیت حضرت آیت ا... کاظم صدیقی «زید عزه»، با بیت معزز آن شهید سرافراز دیدار نمودند و با صبی و والدین آن شهید والامقام به صحبت نشستند.

روز گذشته پیش از اجرای آیین بزرگداشت دومین سالگرد شهادت پاسدار مدافع حرم، شهید سرافراز و برگزیده «شهید محسن حججی»، معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه هیاتی در معیت حضرت آیت ا... کاظم صدیقی «زید عزه»، با بیت معزز آن شهید سرافراز دیدار نمودند و با صبی و والدین آن شهید والامقام به صحبت نشستند. ایشان در این دیدار با بیان این نکته که شهیدان انتخاب می شوند و ایشان برگزیدگان الهی جهت جریان سازی هستند. شهید حججی برگزیده شده بود و ایشان حجت خداوند در دوره حال بودند، به تبیین جایگاه و مقام رفیع شهید در جهان مادی و جهان اخروی پرداختند. با اتمام دیدار حضرت آیت ا... صدیقی «زید عزه»، با خانواده معظم شهید، آقای مهندس راعی و هیات همراه در معاضدت با امام جمعه موقت تهران، بر سر مزار شهدا گلگون کفن شهر نجف آباد حاضر شدند و پس از قرائت فاتحه برای کلیه شهدا و زیارت مزار شهید «محسن حججی» در جایگاه مراسم حاضر شدند و به ارائه سخنرانی برای حاضران در مجلس بزرگداشت دومین سالگرد شهادت حجت خدا پرداختند.

در حاشیه این مراسم معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان با تقدیر از تمهیدات صورت پذیرفته در راستای برگزاری هرچه باشکوهتر این آیین، ضمن تسلیت شهادت حضرت امام محمد باقر (ع) به کلیه شیعیان و مردم شریف شهرستان، مراتب تقدیر خود را از اعضاء محترم شورای تامین شهرستان، لشکر همیشه سرافراز و عزتمدار 8 نجف اشرف، شهرداری و سازمان های وابسته به شهرداری شهر نجف آباد، دفتر نماینده معزز ولی فقیه و امام جمعه شهر نجف آباد، نماینده محترم مردم شهرستان نجف آباد در مجلس شورای اسلامی و سایر اقشار مردم فهیم و متدین شهرستان اعلام داشتند. آقای مهندس راعی با بیان اینکه شهید از منزلت خاص و بالایی برخوردار است تا بدانجا که در روز قیامت اهل برزخ امید به شفاعت شهید برای خود دارند، از خداوند متعال خواستند تا خداوند همه مسئولین و مردم را ادامه دهندگان راه شهداء قرار دهد و فیض شهادت را نصیب همه مشتاقان و عاشقان این راه سرخ حسینی گرداند.

 
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري استان اصفهان ميباشد.
Powered by DorsaPortal